در یک کلام، پیامک انبوه به معنای ارسال یک متن یکسان به گیرنده های بسیار زیاد می باشد، که می تواند به عنوان یک ابزار عالی تبلیغاتی برای ارتباط با مخاطبان و ترفیع کسب و کار مورد استفاده قرار گیرد. کم هزینه بودن و سرعت اطلاع رسانی و در دسترس قرار دادن عموم مخاطبان، آنرا به یک ابزار تبلیغاتی کارا و موثر تبدیل کرده است.

گروه فنی تاپ سرویس امکان ارسال پيامک انبوه را برای تمامی مشتريان خود فراهم‌ کرده‌است به طوری که مشتريان می‌توانند پيامک‌های خود را به سادگی برای پيش‌شماره‌های تلفن همراه مورد نظر، مشترکان تلفن همراه شهرها و شهرستان‌های مختلف و همچنين به تفکیک کد پستی ، جنسیت ، رده سنی و بانک مشاغل به  تمامی نقاط کشور ارسال نمايند.سرویس پیامک انبوه (Bulk Sms) یک بستر مطمئن و مقیاس پذیر برای ارسال پیام کوتاه در حجم بالا است.

به کمک این سرویس صاحبان تجارت، صنعت، بانک ها، رسانه های تبلیغاتی و در نهایت همه افرادی که می خواهند به نحوی در رابطه با فعالیت های خود یا اعلانات عمومی، اطلاع رسانی کنند، می توانند از این طریق، تعداد زیادی پیام کوتاه را به سرعت برای مخاطبان هدف خود، بر حسب پیش شماره‏ و یا منطقه جغرافیایی، ارسال کنند. از این سرویس می توان برای بازاریابی، فعالیت های تبلیغاتی، فعالیت های انتخاباتی، اطلاع رسانی و ... استفاده نمود

SMS

اگر شما هم قصد تبلیغات در تلگرام را دارید، مطمئن باشید که خواندن این راهنمای تبلیغات تلگرام می تواند به دریافت بازدهی بیشتر و کاهش هزینه های شما کمک کند. با کمک این راهنمای جامع شما می توانید مخاطبان واقعی خود را در تلگرام هدف بگیرید.

تلگرام یک شبکه اجتماعی پر طرفدار در ایران هر روزی که از خواب بیدار می شویم، تا زمانی که دوباره به رختخواب گرم و نرم خودمان برگردیم، به ده ها کانال تلگرام مختلف سر می زنیم. بله! سر زدن به تلگرام و خواندن مطالب مختلف در این شبکه اجتماعی، به بخشی از زندگی همه ما تبدیل شده است. بنابراین، جای تعجب ندارد که بسیاری از کسب و کارها، از تلگرام به عنوان یکی از اصلی ترین روش ها برای تبلیغات اینترنتی خود استفاده می کنند.

فکر کنم برایتان جالب باشد اگر بدانید که طبق آمار، بیش از 20 میلیون ایرانی در کانال های تلگرام عضو هستند و 170 هزار تا کانال تلگرام ایرانی وجود دارد. و جالب تر اینکه یک ایرانی به طور متوسط در روز، 100 مطلب مختلف را در تلگرام مطالعه می کند.  قطعاً همه ما وقتی در پست های تلگرامی مشغول گشت و گذار هستیم، با چند تبلیغ هم روبرو می شویم. حال اگر این تبلیغ به اندازه کافی جذاب باشد و توجه ما رو جلب کند، کنجکاو می شویم تا بدانیم این تبلیغ از طرف چه کسی به نمایش درآمده است
telegram

اینستاگرام در سال های اخیر به شدت در حال پیشرفت بوده و با ارائه بروزرسانی های مکرر، توانسته طی سال های فعالیتش بیش از ۵۰۰میلیون کاربر فعال از سراسر جهان بدست آورد که طبق آمار بیش از ۱۵میلیون ایرانی در این برنامه حساب کاربری دارند.

تبلیغات در اینستاگرام یکی از مناسب ترین روش ها برای گسترش کسب و کار، برند سازی و آگاه سازی از برند، افزایش فروش محصولات، افزایش محبوبیت پیج، افزایش  فالوور ومیباشد چرا که افراد حقیقی پیج شما را به واسطه تبلیغات در پیج های محبوب اینستاگرام مشاهده میکنند و آن دسته از افرادی که به صفحه شما علاقمندند شما را مشاهده میکنند. از مزایای این تبلیغات ، دسته بندی صفحات توسط ما به بخش های مختلف میباشد تا با انتخاب جامعه هدف خود، حداکثر بازدهی را در این نوع تبلیغات به وجود آورد.

با تبلیغات در اینستاگرام شما مشتریانی ثابت را خواهید یافت که همواره با شما هستند و از آخرین اخبار شما مطلع اند. برای مثال: در تبلیغات در اینستاگرام شما با افزایش ۱۰۰۰ فالوور، ۱۰۰۰عدد مشتری ثابت خواهید داشت که همواره آخرین اخبار شما را در اینستاگرامتان مشاهده میکنند . ولی با جذب ۱۰۰۰ عدد ورودی تبلیغاتی برای سایت ، شما فقط یک محصول خود را به ۱۰۰۰ علاقه مند نشان داده اید . اینجاست که صرفه جویی در زمان و هزینه را با تبلیغات در اینستاگرام تجربه می کنید.
instagram

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط و تعرفه های مربوط به خــدمات ویژه ارســـال انبوه پیامـــک، تولید و مدیریت محتوا تبلیغاتی در فــضاهای مجـــازی میتوانید به دفاتر فروش تاپ سرویس (نمایندگی رسمی فروش و پشتیبانی در استان اصفهان) مراجعه و یا جهت تسریع و سهولت در سفارش دهی با شماره تلفن مستقیم 09139012285 (کارشناس فروش و پشتیبانی) تماس حاصل فرمایید. vector 65 12-512