زمینه های فعالیت:
ارائه سرویس های اینترنت پر سرعت خانگی و سازمانی در بستر کابل (ADSL2+)
مشاوره، طراحی و اجرای سرویس های اینترنت پر سرعت خانگی و سازمانی در بستر هوایی (Wireless)
مشاوره، طراحی و اجرای دوربین های امنیتی ویژه مجموعه های سازمانی، اداری، مجموعه های صنعتی و ارسال تصویر
مشاوره، طراحی و اجرای شبکه های کابلی (Wire)، بی سیم (Wireless) و ارتباطات رادیویی در باند آزاد
مشاور، طراح و مجری شبکه های ساخت یافته
مشاوره، طراحی و اجرای مدیریت کاربران اینترنت در مقیاس سازمانی
 
 
رویکرد سازمانی:
گروه فنی تاپ سرویس به عنوان مجموعه‌ای فعال در زمینه فن‌آوری اطلاعات، خدمات خود را در حوزه های تخصصی شبکه‌های کامپیوتری ساخت یافته، تجهیزات شبکه و امنیت اطلاعات و ارتباطات تقسیم کرده است. این شرکت با ساختار مدیریتی متمرکز، مشتری مداری را به عنوان سیاست راهبردی خود انتخاب کرده است. ازین رو تاپ سرویس بدنبال ارائه خدمات تخصصی خود با رویکرد رضایت و حفظ مشتریان و بهبود مستمر کیفیت خدمات می باشد. قرار گرفتن به عنوان امین سازمانهای دولتی و خصوصی مسئولیت بزرگی است که همواره پیش روی مدیریت و پرسنل این شرکت قرار دارد.

خدمات حرفه ای:
کارشناسان این گروه با نزدیک به یک دهه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تجربیات غنی و فراوانی در ارتباط با شبکه های کامپیوتری بدست آورده اند و با این پشتوانه گام در ارائه خدمات تخصصی گذاشته اند. آشنایی با تجهیزات متنوع شبکه، ارتباط با نمایندگی ها و گرفتن مجوز های مربوطه، داشتن گواهینامه ها و مهارت در مذاکره و ارائه مشاوره و راهکارها گوشه ای از مهارت های این مجموعه می باشد.

اهداف سازمانی:
همگام با رشد صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت گروه فنی تاپ سرویس تلاش در ارائه خدمات مطلوب در مقوله زمینه فعالیت شرکت را به عنوان هدف قرار داده است. همچنین دید به سیاست های کلان کشور در ارتباط با صنعت ارتباطات و ایجاد زمینه آموزش و رشد و ایجاد رویکرد مثبت و فرهنگ سازی در این حوزه از جمله مسئولیت هایی است که به دوش ما قرار دارد.