لوگو-اینترنت-صبانت
تاپ سرویــس نماینده رسمی فروش و پشتیبانی اینترنت پرسرعت نداگستــــرصبا (صبانت) و دارای مجوز شماره 310/12/15322 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در اصفهان می باشد.

دراختیار داشتن سرعت همان چیزی است که همیشه در پی آن هستیم . فن آوری ADSL پاسخی است به آنها که به سرعت احتیاج دارند تا با استفاده از آن زودتر به هدف برسند. ADSL پاسخی است به آنها که به سرعت احتیاج دارند و از دیگر روش های دسترسی با استفاده از مودم ها و خط های تلفن به ستوه آمده اند و در پی آن هستند تا با استفاده از این راهکار و با سرعت مطلوب به پاسخ خود برسند. ADSL تکنولوژی جدیدی است که بر بستر کابل تلفن قدیمی و آشنای خودمان عمل میکند. نصب یک سیستم ویژه در داخل پست مخابراتی هر منطقه، مشترکین تلفن آن منطقه را به سادگی و بدون نیاز به هر نوع دخل و تصرف سخت افزاری و یا نرم افزاری، از این سرویس بهره مند نماید.
 این تکنولوژی بهترین و بیشترین سرعت را بدون نیاز به تدارک زیر ساختهای جدید ممکن ساخته است . استفاده از سیم کشی های موجود تلفن بدون نیاز به اتصال به دستگاههای حجیم و پیچیده، کارمصرف کننده را بسیار راحت می نماید. برای داشتن یک اتصال ADSL در محل مصرف کننده تنها نیاز به یک مودم ویژه است. پس از برقراری ارتباط تنها هزینه ثابت خط ADSL که به شکل ماهانه و با توجه به پهنای باند دریافتی به عنوان هزینه دریافت میشود . درحالیکه از ارتباط ADSL استفاده می کنید ارتباط تلفنی شما همیشه آزاد و در دسترس است. هزینه تلفن تنها در صورت استفاده از تلفن محاسبه میشود و ربطی به استفاده از خط ADSL ندارد.

لازم به تویح است این نمایندگی همچنین جهت صرفه جویی در وقت شما مشتریان گرامی ، لزوم مراجعه حـضـــوری را از دستور کاری خود خــارج وکلیه ی سفارشات را مبنی بر اعتــمـاد دو طـرفـه انجام می دهد. لازم به توضیح است کلیه خدمات ارايه شده آن شرکت توسط گروه فنی تاپ سـرویـس به طور رسمی و در کوتاه ترین زمان قابل انجام است.
 
مزایای خط ADSL:
سرعت بالا و کیفیت بسیار مناسب تر نسبت به سرویس DialUp
اتصال دائم به اینترنت و هزینه ثابت ماهانه
استفاده از خط تلفن بدون مشغول شدن خط
عدم محاسبه هزینه بر روی قبض تلفن و اتصال بسیار سریع و بی دردسر

برخی از خدمات ما در زمینه +ADSL2 :
- راه اندازی (رانژه) خدمات دیتا جهت واگذاری اینترنت ADSL در بیش از 90% مراکز مخابراتی استان اصفهان.
- فروش سرویس اینترنتی طبق تعرفه های رسمی شرکت صبانت و سازمان تنظیم مقررات رادیویی.
- فروش کلیه تجهیزات برای بهترین استفاده از اینترنت پر سرعت به همراه تنوع قیمتی (انواع مودم ها، نویز گیر، کابل و ...).
- نصب و راه اندازی سریع.
- نصب های مجزا و یا تحت شبکه.
- مشاوره، طراحی، اجرا و راه اندازی اینترنت پر سرعت ADSL در بستر شبکه برای کافی نت ها، شرکت ها، منازل آپارتمانی و گیم نت ها.
- طراحی و پیاده سازی شبکه های Wired و Wireless.
- پشتیبانی و نگهداری کلیه سیستم های تحت شبکه.
- نصب دوربین و انتقال تصاویر های امنیتی مدار بسته از هر نقطه ای به هر نقطه ای دیگر (CCTV).
photo 2016-08-06 12-30-41